افتتاح سه مجتمع خدماتی- رفاهی در هفته حمل و نقل در استان همدان

منبع خبر: روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان همدان
دسته بندي خبر: همدان
خلاصه خبر: به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري، سه مجتمع خدماتی- رفاهی در استان همدان به بهره‌برداری می رسد.

شرح خبر: به مناسبت هفته حمل و نقل، رانندگان و راهداري، سه مجتمع خدماتی- رفاهی در استان همدان به بهره‌برداری می رسد.مجتمع خدماتی- رفاهی بهاران در محور اسدآباد– داشبلاغ با آورده شخصی 38 میلیون ریال و سه ميليارد و 300 میلیون ريال کمک های بلاعوض در زمینی به مساحت 10 هزار متر مربع ساخته شده است.
مصطفی پناهنده مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان افتتاح مجتمع خدماتی- رفاهی ولایت در زمینی به مساحت 6000 متر مربع در محور تویسرکان– همدان را از دیگر مجتمع های قابل افتتاح هفته مذكور عنوان کرد و گفت: برای این طرح نیز مبلغ 30 میلیارد ریال از محل آورده شخصی هزینه شده و سه ميليارد و 450 ميليون ريال نیز کمک بلاعوض بوده است.
وی افزود: مجتمع خدماتی- رفاهی طلوع نیز با 10 هزار متر مربع مساحت در محور جوکار- تویسرکان از دیگر مجتمع های قابل افتتاح است که برای این طرح نیز مبلغ 35 میلیارد ریال از محل آورده شخصی هزینه شده و مبلغ سه ميليارد و 500 ميليون ريال هم کمک بلاعوض بوده است
پناهنده اظهار داشت: در هر سه مجتمع، کاربری های داخلی شامل رستوران، غرفه های تجاری، نمازخانه، سرویس بهداشتی، تعمیرگاه و جایگاه سوخت ایجاد شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان​ یادآور شد: با بهره برداری از این سه مجتمع، زمینه اشتغال 34 نفر فراهم شده است.
لازم به ذكر است، در حال حاضر ۳2 مجتمع خدماتی- رفاهی فعال در استان همدان وجود دارد که با افتتاح این سه طرح، تعداد مجتمع های استان به ۳5 مورد خواهد رسيد.
تاريخ خبر: 1398/09/20
نمايش در صفحه اصلي: No
مهم: No
فارسي: Yes
تصویر: http://www.rmto.ir/news1396/_w/e1a6fcc2175d4fd188ea9988312c3a26_JPG.jpg
دسترسی: Yes
خبر روز: No
خبرنگار خبر: hamedan-ravabet
مسئول خبر: Shirin Hefzallsan
Sms: No
Email: No

20 آذر 1398
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --

مشاوره رایگان (کلیک کنید) 02144769200