حمل و نقل جاده ای

حمل جاده ای کالا

حمل ونقل يكي از مهمترين زيرساخت های جوامع امروزی به شمار می آيد كه به منظور رفع نيازهای اجتماعي واقتصادی ايجاد شده است. حمل و نقل جاده ای یکی از روش های حمل و نقل زمینی محسوب می شود که در آن از جاده های بین شهری به منظور انتقال و جابه جایی کالا ها و انسان ها بهره گرفته می شود.

حمل دریایی

تقسیم بندی کشتیها به لحاظ مسیر و برنامه ترددشان کشتی ها از نظر مسیر و برنامه تردد به دو گروه، لاینر و ترمپ تقسیم می شوند، که در ادامه به شرح آنها می پردازیم.

حمل و نقل دریایی
حمل و نقل هوایی

حمل هوایی

حمل و نقلی کم آلاینده و سریع می باشد و همچنین به نوعی گرانترین نوع حمل و نقل به حساب می آید. این نوع حمل و نقل روشی است برای افزایش سرعت و امنیت ارسال کالا توسط انسان از جایی به جای دیگر که به ‌صورت داخلی و خارجی امکان پذیر است. به عبارتی این روش را سریع ترین روش حمل و نقل می‌ دانند.

حمل ریلی

حمل و نقل ریلی در دنیا از دو منظر حمل و نقل حایز اهمیت است
یکی از منظر پاک بودن این حمل و نقل چون از بین انواع دیگر وسایل حمل ونقل پاکترین نوع حمل ونقل محسوب می‌شود، و دوم در مقایسه با سایر وسایل حمل و نقل ایمنی خیلی بالایی دارد.
وسایل حمل ونقل ریلی شامل مترو، تراموا و قطار سبک شهری، منوریل و… می باشد.

باربری ریلی
حمل و نقل بین المللی

حمل چند وجهی (مرکب)

حمل و نقل هوایی، ریلی، جاده ای و دریایی انواع ساده حمل هستند. چنانچه حمل و نقل توسط ترکیبی از انواع مذکور صورت گیرد، حمل و نقل چند وجهی یا مرکب(Combined/Multimodal Transport) نامیده می شود.

خدمات لجستیکی

خدمات لجستیکی یک فرایند کلی مدیریتی است که مشخص می‌کند مواد و منابع (مورد نیاز تولید) چگونه تهیه شوند، چگونه انبار شوند، و چگونه به مقصد نهایی ارسال شوند.

خدمات لجستیکی
پشتیبانی 24 ساعته

مشاوره رایگان

  1. -مشاوره در خصوص استفاده از بهترین روش حمل ونقل.
  2. – مشاوره و بررسی راه کارهای حمل و نقل.
  3. – کم کردن هزینه حمل و رضایتمندی صاحبان کالا.
  4. – پاسخ به استعلام کرایه حمل مورد تقاضای مشتریان.
  5. – مشاوره در زمینه قیمت گذاری بهینه ی خدمات حمل و نقل جاده ای.
  6. – مشاور شما در امر لجستیک و مدیریت حمل بارهای پروژه ای.
  7. – ارائه خدمات مشاوره ، اجرا، نظارت بر اجرای پروژه های بهبود عملکرد شرکتهای حمل و نقل جاده ای بین شهری حسب درخواست ایشان.

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید

مجوز ها

تیمی از بهترین متخصصان

زهرا مهرابی

مدیر بازرگانی

رضا حسینی

مدیر کریر
مشاوره رایگان (کلیک کنید) 02144769200