شرکت حمل و نقل داخلی سراسری

سوربن ترابر هوشمند

باربری

خدمات حمل و نقل داخلی

جذب ناوگان در سریع ترین زمان

حمل محمولات ترافیکی​

بسته بندی و انبار داری

پشتیبانی و مشاوره رایگان 24 ساعته

صدور بارنامه

صدور بارنامه در استان های تهران، البرز، جیرفت

درباره شرکت حمل و نقل بین المللی و داخلی سراسری سوربن ترابر هوشمند​​

شرکت سوربن ترابر هوشمند با شماره ثبت 377603 با زمینه فعالیت حمل و نقل داخلی سراسری، بین المللی بار و کالا عمدتا جاده ای کریری و فورواردری چند وجهی (دریایی، ریلی، هوایی و جاده ای) آماده ارائه خدمات مشاوره ای، مشارکت و اجرای انواع پروژه های لجستیکی، حمل و نقل، خدماتی (انبارداری، بارگیری و تخلیه انواع محموله) خدمات عمرانی (راه سازی، خاکبرداری و بتن ریزی و …)

 

انواع خدمات بازرگانی، صادرات و واردات از قبیل خرید، خدمات بانکی(گشایش اعتبار اسنادی و …) در حال حاضر این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده در استان تهران، البرز، بندرعباس، استان آذربایجان شرقی (مرز بازرگان)، استان خراسان (شهرستان خواف) و استان کرمان (شهرستان جیرفت) و … همچنین با 2 غرفه ملکی در پایانه حمل و نقل استان تهران و با در اختیار داشتن 100 دستگاه انواع کامیون ملکی ترانزیت و کمپرسی و حدود 1000 دستگاه انواع کامیون تحت پیمان و ماشین آلات راه سازی و ویژگی های منحصر به فرد، در زمره شرکتهای لجستیکی توانمند قرار گرفته است.

استارت آپ بارمپ موفق به دریافت مجوز «شرکت خلاق» از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شد. سامانه هوشمند بارمپ  که با سرمایه گذاری شرکت‌ سوربن ترابر هوشمند  آغاز به فعالیت کرده است، پلتفرمی برای جابه‌جایی بار بین شهری است. بارمپ در سال 96 وارد فاز پایلوت شد و در اوایل سال 97 بهره برداری خود را آغاز نمود. تا به امروز از منظر «ثبت بار» و «حمل بار» که مهم‌ترین شاخص‌های این کسب و کار است، بالاترین امتیاز را در بین استارت آپ‌های مشابه، کسب کرده است. از مزایای این مجوز می‌توان به حمایت‌های تشویقی دولت، معافیت‌های مالیاتی، ارائه تسهیلات نظام وظیفه، استقرار در پارک‌های علم و فناوری، تسهیل و توسعه فضای کسب و کار و … اشاره کرد.

مجوز های ما

مشاوره رایگان (کلیک کنید) 02144769200