24 طرح راهداری استان سیستان و بلوچستان در دهه فجر به بهره برداری می رسد

منبع خبر: روابط‌عمومي اداره کل راهداري و حمل و نقل جاده‌اي استان سیستان و بلوچستان دسته بندي خبر: سيستان و بلوچستان خلاصه خبر:

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از افتتاح 24 طرح راهداری با اعتبار 494 هزار و 900 میلیون ریال در دهه فجر سال جاری خبر داد.​

شرح خبر: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از افتتاح 24 طرح راهداری با اعتبار 494 هزار و 900 میلیون ریال در دهه فجر سال جاری خبر داد.
ایوب کرد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان ارتقای ایمنی راه‌ها را از اولویت اجرای طرح‌ ها و پروژه های اجرایی این اداره کل عنوان کرد و اظهار داشت: بهسازی و روکش آسفالت در شهرستان های زابل، هامون، خاش، سیب و سوران، سراوان، هیرمند، میرجاوه، زاهدان، مهرستان و احداث سایت موقت پایانه مرزی ریمدان در چابهار مهمترین طرح های قابل افتتاح این اداره کل در دهه فجر می باشند.
وی با بیان اینکه عملیات ساخت پروژه های راهداری از سال گذشته آغاز و در سال جاری به اتمام رسید، گفت: با بهره برداری از این طرح ها در دهه فجر امسال، 17 هزار و 214 خانوار سیستان و بلوچستان در 113 روستا از مزایای آنها بهره مند می شوند. مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان مجموع طول راه های قابل افتتاح دهه فجر سال جاری را افزون بر 154 کیلومتر عنوان کرد و اظهار داشت: وظیفه این اداره کل ارتقاء كیفیت و تأمین تردد ایمن در جاده هاست. کرد با بیان اینکه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در سال جاری در زمینه اجرای آسفالت و روکش، حمل کالاهای اساسی از بندر چابهار، صادرات از دو پایانه مرزی میلک و میرجاوه، طرح جابجایی زوار پاکستانی اربعین حسینی (ع) و مدیریت امدادرسانی و بازگشایی محور های درگیر سیل عملکرد موفقی داشته است، خاطر نشان کرد: پروژه های قابل افتتاح دهه فجر این اداره کل در سال جاری زمینه اشتغال380 نفر را فراهم کرده است. گفتنی است استان سیستان و بلوچستان با 299 کیلومتر بزرگراه، 6126 کیلومتر راه اصلی و 16 هزار و 988 کیلومتر راه روستایی و فرعی دارای ۱۶ باب راهدارخانه، ۲ پایانه مرزی فعال میلک و میرجاوه، ۲ پایانه در دست ساخت ریمدان و پیشین، چهار پایانه باری فعال، چهار پایانه مسافری فعال و چهار مرکز معاینه فنی است. تاريخ خبر: 1398/11/12 نمايش در صفحه اصلي: No مهم: No فارسي: Yes تصویر: http://rmto.ir/news1396/_w/efe318cd3e0041bcb87c20d362c99225_JPG.jpg دسترسی: Yes خبر روز: No خبرنگار خبر: مصطفی خسروی مسئول خبر: Zahra AlianAmiri Sms: No Email: No

12 بهمن 1398
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --

مشاوره رایگان (کلیک کنید) 02144769200